050-4337947

(הצהרת הנגישות עודכנה לתאריך 10.8.23)

שולמית פריזנדר, הבית למציאת ויצירת זוגיות בריאה ומאושרת, עוזרת לאנשים בכל סטטוס אישי לנווט את דרכם במציאת זוגיות בעידן החדש, בניית הקשר החדש ויצירת זוגיות נכונה וארוכת שנים. 

ההתנהלות אל מול הלקוחות מתבצעת הן באופן וירטואלי/דיגיטלי (טלפונית, אס.אמ.אס, וואטסאפ, זום ודואר אלקטרוני) או בפגישות פרונטליות בקליניקה. 

אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את העסק ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

האתר בנוי גם רספונסיבית ומותאם לניידים. התמונות מוצגות בתוך גלריות בסיסיות ופרקטיות בתצוגה גדולה וברזולוציה איכותית והטקסטים כתובים בצורה ברורה ופשוטה להבנה.

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות /

התאמת הנגישות באתר בוצעה בהתאם לסימון ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי 5568 ברמה AA. האתר מספק תמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת. הבדיקות נבחנו לתאימות הגבוהה ביותר עבור דפדפנים  Firefox, Edge, Chrome

תפעול הנגישות מתבצע ע"י המקש הימני בעכבר בלחיצה על הסימן מצד שמאל למעלה בכל העמודים באתר.

קיימות אפשרויות של: הגדלה\הקטנה של טקסט, שימוש רק בגווני אפור באתר, ניגודיות גבוהה, ניגודיות הפוכה, רקע בהיר, הדגשת קישורים ופונט קריא.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור: 

למרות המאמצים הטובים ביותר שלנו לאפשר לכל אחד להתאים את האתר לצרכיו, עדיין עשויים להיות דפים או קטעים שאינם נגישים במלואם, נמצאים בתהליך הנגשה או חסר להם פתרון טכנולוגי הולם כדי להנגיש אותם. ועדיין, אנו משפרים ללא הרף את הנגישות שלנו, מוסיפים, מעדכנים ומשפרים את האפשרויות והתכונות ע"י אימוץ טכנולוגיות חדשות. כל זה נועד להגיע לרמת הנגישות האופטימלית, בעקבות התקדמות טכנולוגית.

וכל זה בשבילך ולמענך וכמובן, בהתאם לדרישות החוק המשתנות.

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים לעזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

רכזת נגישות: שולמית פריזנדר

טלפון: 050-4337947

דוא"ל: shulamit-p@shulamit-p.co.il

בברכת גלישה מהנה, פוריה ומועילה אשר נגישה לך תמיד.

שולמית פריזנדר

תפריט נגישות