050-4337947

הי, נעים מאוד אז מי אני, ולמה כדאי שנכיר

לפני 24 שנה, "נפלתי" (לא סתם במרחאות, עוד מעט תבינו) לסטטיסטיקה לכאורה, בניגוד לכל הסיכויים.

כשהתחתנתי האמנתי שהאהבה מנצחת – במשך 13 שנה נאבקתי בשוני ביננו בתפיסות העולם, בצרכים, בשאיפות, בתמונה הזוגית והמשפחתית שכל אחד מאתנו ראה בעיני רוחו, עד שלבסוף אלו הכריעו אותנו והתגרשנו.

למרות שהגירושים היו מהירים וטובים (לראייה אנחנו בקשרים מצויינים עד היום עם המשפחות המורחבות) זה כואב.

ומתוך הכאב הפנימי והאישי שלי, החלטתי לקחת את המומחיות והכלים המקצועיים שלי בניתוח ושיפור תהליכים בארגוני ענק בארץ ובעולם ולחקור באמצעותם את עולם הזוגיות. למה, למרות האהבה הגדולה כ- 45%
(יש אומרים אפילו 50%) מהזוגות שמקימים תא משפחתי בציפייה לחיים שלמים יחד באושר ועושר לנצח נצחים חווים את התנפצות החלום בפרצוף ולבסוף מתגרשים או נפרדים פרידות כואבות ולעיתים הרסניות.

במשך למעלה מ- 17 שנה אני חוקרת את העולם הזה – למדתי ייעוץ זוגי, למדתי גישור, קראתי וניתחתי מאות (או אלפי.. הפסקתי לספור) מחקרים מהעולם של טובי המומחים בתחום הזוגי, שוחחתי עם עשרות רבות של זוגות ויחידים, חוויתי על עצמי את עולם ההיכרויות ובניית מערכות יחסים ומצאתי קו מקשר – אף אחד לא מלמד אותנו זוגיות.

אנחנו מושפעים מאגדות ילדות, סרטי אהבה, היחסים של ההורים ומכל המידע הזה אנחנו בונים לעצמנו תמונת זוגיות, שלא תמיד עומדת מול המציאות.

אז הבנתי, כמה הכלים שבהם השתמשתי לעבודה שלי הם בעצם הכלים שהייתי זקוקה להם בזוגיות שלי…

כשהבנתי את זה, לי זה היה מאוחר מידיי

אבל הבנתי מה אני צריכה לעשות עבור אחרים

בשנת 2021 החלטתי לעזוב משרה בכירה ומוערכת ולהקדיש את עצמי לשליחות שלי להפיץ את הבשורה שאפשר לבנות זוגיות מאושרת, זוגיות שנכונה לך בשיטה חדשנית שפיתחתי, בדרך פשוטה, ברורה, נגישה ונוחה – שיטה תכלסית, שיטת ה- PracticaLove.

חיברתי את הספר "מתחת לעטיפה הוורודה" מתוך התשוקה לחסוך מזוגות אחרים את עוגמת הנפש לאחר ניפוץ החזון הרומנטי שהיה להם בתחילת הדרך.

הספר משמש כמדריך מקיף לכל הנושאים המעשיים/רציונאליים שכל אחד חייב לברר אותם, קודם כל עם עצמו ואז להגיע לזוגיות עם חזון ברור שניתן לדברר לצד השני.

אני מאמינה גדולה במניעה – ולשמחתי מחקרים בעולם מאששים את התפיסה הזו שלי. אימון לזוגיות, לפני הזוגיות עצמה, בתחילת הקשר או כשאתם מחליטים לצעוד קדימה לעבר עתיד משותף – עוסק בתיאום, תכנון, גישור על פערים ובעיקר כתיבת סיפור הזוגיות שאתם ראויים לה ונכונה לכם.

באימון שאני מעבירה בקליניקה ליחידים ולזוגות, אני פוגשת אתכם כשטוב לכם ולא בזמן משבר. אנחנו בודקים מה הצרכים, השאיפות, הערכים, תפיסות העולם, סגנון החיים הרצוי, יחס לכסף, מקום המשפחה והחברים, מגורים, קריירה והגשמה עצמית, תקשורת, ניהול עימותים, פרק ב', ילדים, הקהילה הגאה  ועוד נושאים קריטיים שרובנו לא דנים עליהם לפני או בתחילת הקשר.

נושאים שלרוב פוגשים בזמן אמת, ואז זו לא תמיד הפתעה נעימה, בלשון המעטה.

והפתעות אלו, גורמות לניתוק רגשי, ניתוק פיזי ולבסוף פרידה כואבת.

בואו נכיר טוב יותר. 

תנו לי לקצר לכם את הדרך, מתוך הניסיון האישי והמקצועי שלי לעבר המסע שלכם לזוגיות בריאה ומאושרת וארוכת שנים.

קחו את הצעד הבא במסע שלכם

שלכם באהבה גדולה

שולמית פריזנדר

תפריט נגישות